Rejestr zmian dokumentu oznaczonego ID = 44

1. Data: 2018-11-19 14:38
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: aktualizacja artykułu: Funkcję Wicestarosty pełni - Adam Włoskiewicz
Wykonanie: Wojciech Burski
2. Data: 2017-03-29 14:40
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: aktualizacja artykułu: Funkcję Wicestarosty pełni - Adam Włoskiewicz.
Dodatkowy opis redaktora: Zmiana na podstawie Uchwały Nr XXVII/177/2017 Rady Powiatu w Szydłowcu z dnia 29 marca 2017r. w sprawie: wyboru Wicestarosty Powiatu w Szydłowcu
Wykonanie: Wojciech Burski
3. Data: 2012-03-20 12:58
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: aktualizacja artykułu: Funkcję Wicestarosty pełni - Roman Woźniak.
Dodatkowy opis redaktora: Zaktualizowano dane
Wykonanie: Wojciech Burski
4. Data: 2006-11-30 13:28
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: Zmiana na podstawie Uchwały Nr I/4/2006 Rady Powiatu w Szydłowcu z dnia 27 listopada 2006 r.
Wykonanie: Wojciech Burski
5. Data: 2003-11-13 10:43
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: Dodanie zdjęcia Pani Wicestarosty
Wykonanie: Wojciech Burski
6. Data: 2003-10-29 09:29
Dział: Organy > Wicestarosta
Opis zmian: Zmiana na stanowisku Wicestarosty
Wykonanie: Wojciech Burski

powrót